23 Şubat 2011 Çarşamba

MUTLULUĞUN FORMÜLÜMutluluğun formülü çok açık!


Biraz para,

Biraz kitap,

Bir de Kahve ;)Yazamıyorum bir süredir, okuduklarım bekleşip duruyor karşımda... Az daha bekleşecekler gibi görünüyor:)

Son birkaç yıldır kitap alışverişimi internetten yapıyorum, sabırla indirimleri beklediğimde, takip ettiğimde kitaplarımı inanılmaz ucuza mal edebiliyorum çünkü.

Bugün kaymak yeğenimin ilk yaş hediyesini almak için çıktığımda kendimi büyük bir AVM'deki büyük bir Kitap Evi'nde buldum.

İçeride geçirdiğim 1 saat 40 dakika boyunca ruh halim özetle: Kalbim güm güm, gözlerim dürbün! :)) Elimdekini karıştırırken gözüm bir başkasına kayıyor, onu alıyorum, diğeri koltuğumun altında... derken elim bir başkasına gidiyor...

Zengin olmayı dilediğim anlardan biriydi. Bir an düşündüm, "kitap" bir zengin hobisi haline mi geliyor acaba?!

Okumak isteyen bir yolunu bulur okur biliyorum ama o kitap evine girip kucak dolusu kitapla çıkmayı ne kadar çok isterdim...

2 yorum:

Ceylin'in Annesi dedi ki...

Harika bir başlık olmuş..

İzin verirseniz eğer, birgün internetten yüklüce bir kitap alışverişi yapıp bunu da blogumda yayınladığımda, bu başlığı kullanabilir miyim?
O kadar doğru ve yerinde bir tanımlama ki..
Beni mutlu eden somut şey gerçekten kitap! Yepyeni, gıcır gıcır ama hem güncel hem de klasiklerden alıp okuyabilmek.Fakat bir kitap 20 tl iken aç olduğumuz hangi kitaplara ulaşabileceğiz ki.

Sevgiler,

Benden Geçen Hikayeler

KahveRengi... dedi ki...

İzin ne demek, mutlu olurum :)
Kitap fiyatları bence de en büyük sıkıntı... İnternette indirimleri kolluyorum az biraz faydası oluyor ama kesinlikle yeterli değil.
Sevgiler...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...